.

Autoservis


Opravy osobních a dodávkových automobilů všech světových značek


Náš servis disponuje všemi dostupnými informacemi a databázemi ke všem značkám automobilů, což nám umožňuje konkurovat značkovým autoservisům a to především za několikanásobně levnější ceny práce, ale i ceny náhradních dílů.
Pravidelně se školíme na jednotlivé servisní úkony v různých odvětvích. 

Garanční (servisní) prohlídka, příprava na technickou prohlídku, nebo výměna rozvodů, oleje, spojky či diagnostika vašeho auta je pro nás hračkou ..

Mechanické práce

Rovněž nabízíme seřízení motoru, diagnostiku, opravy elektroinstalace, montáž i prodej mechanického zabezpečení proti krádeži, opravu a výměnu náprav, brzd, čepů a ramen, nebo tlumičů. Poradíme si také s kontrolu a opravou podvozku nebo s kompletní servisní prohlídkou.

Diagnostika vozidlových systémů

Používáme kvalitní diagnostické přístroje. To nám umožňuje široké použití na většinu evropských vozidel, např. Škoda, Peugeot, Citroën, Renault, BMW, VW, Audi, Seat, Mercedes a další. V diagnostice motorových vozidel máme dlouholetou zkušenost.

Klimatizace

Postaráme se i o opravu a servis vaší autoklimatizace. Od kompletního servisu, nebo jen doplnění chladivem. Vyřešíme jeho únik, dezinfekci, kontrolu těsnosti i diagnostiku.

 Ať už vaše auto trápí cokoliv, poradíme si s tím...!