.

Pneuservisní služby


Pneuservis pro celoroční, letní nebo zimní pneumatiky


V současné době, když na cestách jezdí vozidla s mnohem vyšší konstrukčními rychlostmi vystupuje do popředí kvalita a odbornost servisu pneumatik. S kvalitou pneumatik velmi úzce souvisí právě i odbornost pneuservisu. Náš pneuservis nabízí zákazníkovi nejen kvalitně odvedenou práci, ale současně také množství technických informací o pneumatikách. Jde nejen o informace o rozměrech a desénech pneumatik, ale také o informace o nosnosti pneumatik rychlostní kategorii, případně jiné důležité informace související s konkrétním vozidlem a jeho používáním v provozu. Pravidelně se vzděláváme, tak abychom mohli nabízet nejen kompletní nabídku sortimentu, ale i aktuální technické informace důležité pro bezpečnost vaší jízdy.

Umíme vám nabídnout správnou pneumatiku pro vaše vozidlo


 Nabízíme odborný pneuservis pro celou dobu provozu vašeho vozidla. Máme i odbornost automechanika, proto dokážeme upozornit i na závady vozidla spojené s pneumatikami. V tom se lišíme od mnoha servisů, které nabízejí pouze výměnu pneumatik... 

Další naší výhodou je kvalitní strojní vybavení a přístroje, které k této práci používáme. Mnoho spokojených zákazníků k nám jezdí pravidelně již spoustu let, a to je důkazem naší kvalitní práce. 

Náš pneuservis nezávisí na značce pneumatik, takže je jedno, jestli používáte Continental, Barum, Bestdrive, Matador, Uniroyal a nebo Hankook...

Běžně provádíme :

  • Demontáž, montáž a vyvážení kol, činnosti, které jsou prováděny dle standardních pracovních postupů na kvalitním strojním zařízení.
  • Opravy pneumatik a duší - profesionální posouzení a oprava pneumatiky při průrazu, nebo defektu.
  • Standardem kvality a bezpečnosti provozu je používání momentového klíče pro dotažení šroubů kol.
  • Další doplňkovou službou je mimo sezónní skladování kol zákazníků.
  • V souladu se zákonem je prováděna ekologická likvidace ojetých pneumatik.

Pamatujte, že jedině "kvalitně obuté" auto je i "bezpečné" auto!